Filtry

Praha Hradec Králové

Zakládáme si na transparentnosti našich postupů a aktivní spolupráci s klientem. Hledáme řešení na míru s orientací na zájmy klienta. Advokacii vnímáme jako nástroj pro ochranu svobody, zdraví, cti a majetku, a proto vzájemná důvěra je nezbytnou součástí každé spolupráce.

Hodinová sazba 2,420 Kč /h
2,000 Kč bez DPH
Ostrava Vítkov 9+ let v oboru

Odborné znalosti, erudice a zkušenosti tvoří jen základ naší práce. Pouze bližší poznání lidí, kterým pomáháme, nám umožňuje správně rozpoznat jejich potřeby.

Snažíme se ke každému případu přistupovat individuálně a s maximální pečlivostí. Důkladně zanalyzujeme potřeby klienta a navrhneme řešení.

Spory chceme vyřešit, nikoli rozdmýchávat.  

Na trhu působíme od roku 2015. Za tu dobu jsme pomohli stovkám subjektů z řad soukromých osob i podnikatelů. Provedli jsme 900 advokátních úschov a převodů nemovitostí.

Specializujeme se na právní vztahy k nemovitostem včetně realizace advokátních úschov, trestní právo na straně obhajoby i poškozených, tvorbu nejrůznějších typů smluv, zastupování před soudy a vymáhání pohledávek. Cizí nám není ani rodinné či pracovní právo. S nemovitostmi samozřejmě souvisí převody družstevních podílů a navazující služby bytovým družstvům jako obecné právní poradenství, rozdělení domu na jednotky, změny prohlášení vlastníka apod. 

Máme rádi výzvy. Proto se nevyhýbáme velice komplikovaným zadáním, zejména smluvní dokumentace. 

Dlouhodobě spolupracujeme s několika realitními kancelářemi a samostatnými makléři, investory do nemovitostí, stavebními společnostmi a developery, jakož i podnikateli působícími v oblasti IT. Pomáháme několika dobročinným neziskovým organizacím. Samozřejmě pro bono

V kanceláři působí mimo Mgr. Grimma taktéž 3 spolupracující advokáti, advokátní koncipient, několik praktikantů a asistentka.

Sídlo máme v Ostravě, takže převážně působíme v Moravskoslezském kraji, leč řadu právních služeb je možno poskytnou na dálku prakticky po celém světě. V roce 2021 jsme otevřeli pobočku ve Vítkově a výhledově plánujeme pobočku také v Brně.

Našimi hlavními výhodami jsou:

  • Smluvní dokumentaci k převodu nemovitosti jsme schopni zpracovat do 2 pracovních dnů
  • Klientovi vždy předem sdělíme odměnu za právní službu
  • Mám skutečně velké zkušenosti v oblasti právních vztahů k nemovitosti. Realizovali jsme již 900 převodů s advokátní úschovou a připravili desítky dalších smluv týkajících se nemovitost
  • Řešíme dopravní nehody. V mnoha případech se nám podařilo zachránit klientům řidičské oprávnění a čistý trestní rejstřík, protože víme, jak na to
  • Konzultace online
  • Neúčtujeme si každý telefonát
  • Jsme transparentní. Klient vždy dopředu ví cenu právní služby
Hodinová sazba 1,815 Kč /h
1,500 Kč bez DPH
Praha Brno

Jsme advokátní kancelář, pro kterou je klient a jeho dlouhodobá spokojenost prioritou. V naší kanceláři působí odborníci zaměřující se na různé právní oblasti, proto jsme schopni pokrýt veškerou právní agendu, s kterou se na nás obrátíte.

Hodinová sazba 2,662 Kč /h
2,200 Kč bez DPH
Český Těšín

Preferujeme moderní advokátní přístup zaměřený na přímou a srozumitelnou komunikaci bez nepotřebného právního balastu. Široké spektrum právních služeb zaměřených na komplexní řešení problémů klientů včetně zastupování klientů před českými i polskými soudy.

Hodinová sazba 1,936 Kč /h
1,600 Kč bez DPH
Praha Brno Konzultace zdarma 13+ let v oboru

Jsme právníci zaměření na praktická a srozumitelná řešení. Špičkový právní servis je pro nás samozřejmostí, to však v mnoha případech nestačí. Naši klienti vědí, že umíme pochopit jejich potřeby a přání a podle nich navrhovat řešení. Proto se k nám rádi vracejí. Naší vizí je budovat s klienty dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře. 

V advokacii se pohybujeme více než 11 let. Působíme zejména v Praze a Brně, nicméně poskytujeme právní služby klientům z celé republiky.

Hodinová sazba 2,420 Kč /h
2,000 Kč bez DPH
Praha Brno 30+ let v oboru

Kancelář je na trhu advokátních služeb od roku 1994, s předcházejícími zkušenostmi v oblasti komerčního práva od roku 1990. Stabilizovaný dlouholetý tým advokátek se specializuje především na rodinné právo a všechny okruhy, které s tímto souvisí. To je, možná překvapivě i trestní právo a poněkud více pochopitelně i právo k nemovitostem. Zabýváme se i složitými případy dělení velkého majetku, který se nachází v SJM, kdy nejde jen o majetkové vypořádání, ale musí být též zachována ekonomická udržitelnost a funkčnost firmy. 

Hodinová sazba 4,598 Kč /h
3,800 Kč bez DPH
Opava Praha Brno Konzultace zdarma 7+ let v oboru

Standardem OK LEGAL je vysoká odbornost a profesionalita každého z členů kanceláře. Efektivní využití moderních technologií nám umožňuje poskytnout rychlou a kvalitní službu za co nejlepších podmínek.

Hodinová sazba 2,420 Kč /h
2,000 Kč bez DPH
Praha Kolín
U soudu jsme jako doma, proto víme, co od soudního řízení čekat a jak se na něj připravit. Excelentní znalost práva je pro nás základ. Ta však v mnoha případech nestačí. Ze zkušeností víme, jak důležitá je taktika a proto klademe důraz na její podrobnou přípravu. Předvídáme chování protistrany, díky čemuž umíme efektivně a včas reagovat a úspěšně tak hájit práva našeho klienta.
 
Disponujeme rovněž specializovaným realitním oddělením, které realizuje hladký průběh realitních transakcí. Našim klientům jsme díky tomu schopni v krátkém čase zpracovat i nestandardní případy a dodat klientům srozumitelné smlouvy a postarat se o úspěšné zakončení transakce.
Hodinová sazba 3,630 Kč /h
3,000 Kč bez DPH