Filtry

Praha Hradec Králové

Zakládáme si na transparentnosti našich postupů a aktivní spolupráci s klientem. Hledáme řešení na míru s orientací na zájmy klienta. Advokacii vnímáme jako nástroj pro ochranu svobody, zdraví, cti a majetku, a proto vzájemná důvěra je nezbytnou součástí každé spolupráce.

Hodinová sazba 2,000 Kč /h
Není plátce DPH
Praha Brno Ostrava 7+ let v oboru

Již od počátku své existence se snaží propojovat právo a technologie a jedním z hlavních zaměření je tedy IT právo a ochrana osobních údajů a dále právn otázky tykající se nemovitostí.

Hodinová sazba 3,025 Kč /h
2,500 Kč bez DPH
Opava Praha Brno Konzultace zdarma 5+ let v oboru

Standardem OK LEGAL je vysoká odbornost a profesionalita každého z členů kanceláře. Efektivní využití moderních technologií nám umožňuje poskytnout rychlou a kvalitní službu za co nejlepších podmínek.

Hodinová sazba 2,420 Kč /h
2,000 Kč bez DPH
Praha Brno

Jsme advokátní kancelář, pro kterou je klient a jeho dlouhodobá spokojenost prioritou. V naší kanceláři působí odborníci zaměřující se na různé právní oblasti, proto jsme schopni pokrýt veškerou právní agendu, s kterou se na nás obrátíte.

Hodinová sazba 2,662 Kč /h
2,200 Kč bez DPH
Praha Brno Konzultace zdarma

Jsme zkušení a praktičtí (nejen) IT právníci. Víme, jak najít přímočará řešení vašich problémů a jak strukturovat vaši společnost pro budoucí růst.

Hodinová sazba 3,025 Kč /h
2,500 Kč bez DPH
Český Těšín

Preferujeme moderní advokátní přístup zaměřený na přímou a srozumitelnou komunikaci bez nepotřebného právního balastu. Široké spektrum právních služeb zaměřených na komplexní řešení problémů klientů včetně zastupování klientů před českými i polskými soudy.

Hodinová sazba 1,936 Kč /h
1,600 Kč bez DPH
Praha

Poskytuji právní služby zejména v oblasti obchodního a občanského práva. Vždy se snažím spolu s klientem najít nejlepší řešení s cílem ušetřit klientovi náklady a mnohdy i stres spojený s řešením různých životních situací. 

Jsem advokátkou se sídlem v centru Prahy. Vystudovala jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a právní praxi se aktivně věnuji od roku 2009.

Hodinová sazba 2,420 Kč /h
2,000 Kč bez DPH
Opava

Poskytuji právní služby zejména v oblastech veřejného práva a práva nemovitostí.

Hodinová sazba 2,001 Kč /h
1,653 Kč bez DPH
Ústí nad Labem Konzultace zdarma 7+ let v oboru

Právní služby se snažím poskytovat na co nejvyšší odborné úrovni, ale s lidským přístupem. Důraz kladu na srozumitelnou komunikaci s klienty tak, aby sami celý postup maximálně pochopili a nebyli zahlceni právnickými termíny.

Hodinová sazba 1,500 Kč /h
Není plátce DPH
Praha Brno 28+ let v oboru

Kancelář je na trhu advokátních služeb od roku 1994, s předcházejícími zkušenostmi v oblasti komerčního práva od roku 1990. Stabilizovaný dlouholetý tým advokátek se specializuje především na rodinné právo a všechny okruhy, které s tímto souvisí. To je, možná překvapivě i trestní právo a poněkud více pochopitelně i právo k nemovitostem. Zabýváme se i složitými případy dělení velkého majetku, který se nachází v SJM, kdy nejde jen o majetkové vypořádání, ale musí být též zachována ekonomická udržitelnost a funkčnost firmy. 

Hodinová sazba 4,598 Kč /h
3,800 Kč bez DPH
Praha Kolín
U soudu jsme jako doma, proto víme, co od soudního řízení čekat a jak se na něj připravit. Excelentní znalost práva je pro nás základ. Ta však v mnoha případech nestačí. Ze zkušeností víme, jak důležitá je taktika a proto klademe důraz na její podrobnou přípravu. Předvídáme chování protistrany, díky čemuž umíme efektivně a včas reagovat a úspěšně tak hájit práva našeho klienta.
 
Disponujeme rovněž specializovaným realitním oddělením, které realizuje hladký průběh realitních transakcí. Našim klientům jsme díky tomu schopni v krátkém čase zpracovat i nestandardní případy a dodat klientům srozumitelné smlouvy a postarat se o úspěšné zakončení transakce.
Hodinová sazba 3,630 Kč /h
3,000 Kč bez DPH
Praha

Značná část kupujících si myslí, že realitní makléř kupní smlouvu prověřil a mohou se na něj spolehnout. To je omyl. Snahou realitních makléřů je až na výjimky rychle a draze prodat.

V čem Vám mohu pomoci?

Většinu času pracuji pro developery. Vím, se kterým ustanovením smlouvy se "dá hýbat". 

Poznám výmluvu.

Za prodávajícím stojí realitní makléř nebo jeho advokáti, kdo stojí za Vámi?

Hodinová sazba 2,420 Kč /h
2,000 Kč bez DPH