Legalio, advokátní kancelář, s.r.o.

Praha Brno

Zastupování v dědickém řízení

Pomůžeme Vám se zorientovat v tom na co máte nárok v rámci dědického řízení a v nastalém soudním řízení Vás zastoupíme. V rámci spolupráce s notářem se postaráme o řádné sepsání všech dokumentů tak, aby případná pozůstalost byla rozdělena podle Vaší vůle.

  • Zastoupení v dědickém řízení
    Cena zahrnuje 5 hodin právních služeb, ovšem je možné se předem dohodnout na větším či menším rozsahu zastupování za částku odpovídající sazbě 2.000,- Kč + DPH. Nad rámec tohoto rozsahu se uplatní naše standardní hodinová sazba 2.200,- Kč + DPH.

    12,100 Kč

    10,000 Kč bez DPH

Pokud jste si nevybrali z nabízených variant nebo si nejste jistí, můžete specifikovat svoji situaci v následujícím kroku. Pokud jste si vybrali, můžete na variantu ve zprávě odkázat. Poptávka není závazná.

Jak na to?

1

Vyberte si bezplatně službu, která zhruba odpovídá Vaší situaci. Výběr služby není nutností.

2

Popište nám Vaši situaci, vyplňte kontaktní formulář online během chvilky. Nejedná se o   závaznou objednávku.

3

Vyčkejte na odpověď od Vámi oslovené kanceláře či advokáta. Ozve se Vám na e-mail.

Podobné služby od stejné advokátní kanceláře

Legalio, advokátní kancelář, s.r.o.

5 hodin právních služeb měsíčně

Praha Brno

Neplaťte vysoké hodinové sazby a ušetřete náklady za firemního právníka, či daňového poradce. Získejte zkušený tým v oblasti práva a daňové optimalizace, který je Vám stále k dispozici. Tuto službu doporučujeme pro živnostníky a start-upy.

Cena za službu
od 11495 Kč 9500 Kč bez DPH
Více info

Legalio, advokátní kancelář, s.r.o.

Problematický nájemník

Praha Brno

Často má nájemník více práv, než pronajímatel čeká. Pronajímatel se neopatrným postupem lehce může dopustit trestného činu, a to zejména porušování domovní svobody, to je ale jen špička ledovce problémů, se kterými je potřeba počítat.

Naše služba “problematický nájemník” zahrnuje řešení problému ohledně neplacení nájmu, a dalších komplikací, které se k této problematice vztahují, vše proto,  aby Vaše nemovitost byla zase volná k pronájmu či k případnému bydlení.

Cena za službu
od 12100 Kč 10000 Kč bez DPH
Více info

Podobné služby od dalších advokátních kanceláří

JEŽOWICZOVÁ - PUSTÓWKA & Partners

Koupě/prodej nemovitosti s advokátní úschovou

Český Těšín

Služba zahrnuje sepsání kupní smlouvy a návrhu na vklad do katastru nemovitostí, ověření podpisů, zastupování v řízení před katastrálním úřadem na základě plné moci, vyřízení veškeré administrativy a korespondence s katastrálním úřadem. V případě požadavku klienta bude zajištěna advokátní úschova kupní ceny, jejíž vyplacení je vázáno na řádný zápis nového vlastníka do katastru nemovitostí a splnění dalších dohodnutých podmínek.

Detail kanceláře
Cena za službu
od 5445 Kč 4500 Kč bez DPH
Více info

JEŽOWICZOVÁ - PUSTÓWKA & Partners

Vymáhání pohledávky v Polsku

Český Těšín

Vymáhání pohledávky s jednoduchým skutkovým a právním základem na území Polské republiky (například dodání zboží na základě kupní smlouvy, poskytnutí služby, zápůjčka, provedení díla, nárok ze směnky a podobně).

U pohledávky nad 300.000 Kč bude cena přiměřeně navýšena dle individuální dohody

Detail kanceláře
Cena za službu
od 9680 Kč 8000 Kč bez DPH
Více info

JEŽOWICZOVÁ - PUSTÓWKA & Partners

Vymáhání pohledávky v České republice

Český Těšín

Vymáhání pohledávky s jednoduchým skutkovým a právním základem na území České republiky (například na základě kupní smlouvy, dodání zboží, poskytnutí služby, zápůjčky, směnky a podobně).

U pohledávky nad 300.000 Kč bude cena přiměřeně navýšena dle individuální dohody.

Detail kanceláře
Cena za službu
od 7260 Kč 6000 Kč bez DPH
Více info
Český Těšín

Zpracování přihlášky pohledávky s jednoduchým skutkovým a právním základem do insolvenčního řízení a zastupování v tomto řízení (pohledávka vzniklá například na základě kupní smlouvy, dodání zboží, poskytnutí služby, zápůjčky, směnky a podobně). U pohledávky nad 300.000 Kč bude cena přiměřeně navýšena dle individuální dohody.

Detail kanceláře
Cena za službu
od 6050 Kč 5000 Kč bez DPH
Více info