Legalio, advokátní kancelář, s.r.o.

Praha Brno

Workshop pro realitní makléře

Každý realitní makléř musí být vybaven nejen znalostí faktickou, ale i právní. O tuto právní stránku se postará náš komplexní workshop pro realitní makléře.

Jedná se o celodenní workshop pro realitní makléře Vaší realitní kanceláře, který umožní realitním makléřům pochopit problematiku a úskalí realitní praxe.

Náš školitel obeznámí makléře s novinkou v oblasti realitního práva - realitním zákonem. Ten je poměrně hodně aktuální a vyplatí se znát všechny jeho aspekty. Dále seznámí makléře i s ostatními zákony a podzákonnými předpisy, ve kterých by měl mít základní znalosti každý realitní makléř.

Zástupce naší kanceláře se věnuje realitnímu právu po většinu své praxe a je skutečným profesionálem a odborníkem v oblasti nemovitostního práva. Workshop proběhne formou diskuze, kde kromě teorie dojde i k aplikaci na konkrétní případy z praxe tak, aby se makléři mohli zapojit do diskuze a pochopit lépe celkovou problematiku. Workshop nabízíme v rámci celé České republiky.

  • Workshop pro realitní makléře
    Cena nezahrnuje cestovné

    24,200 Kč

    20,000 Kč bez DPH

Pokud jste si nevybrali z nabízených variant nebo si nejste jistí, můžete specifikovat svoji situaci v následujícím kroku. Pokud jste si vybrali, můžete na variantu ve zprávě odkázat. Poptávka není závazná.

Jak na to?

1

Vyberte si bezplatně službu, která zhruba odpovídá Vaší situaci. Výběr služby není nutností.

2

Popište nám Vaši situaci, vyplňte kontaktní formulář online během chvilky. Nejedná se o   závaznou objednávku.

3

Vyčkejte na odpověď od Vámi oslovené kanceláře či advokáta. Ozve se Vám na e-mail.

Podobné služby od dalších advokátních kanceláří

Advokátní kancelář Mgr. Daniela Grimma

Darování nemovitostí

Ostrava Vítkov 9+ let v oboru

Vypracujeme darovací smlouvu a návrh na vklad. Následně si domluvíme termín podpisu u nás v kanceláři. Podpisy Vám samozřejmě ověříme. Poté zajistíme podání návrhu na vklad katastrálnímu úřadu. Na Vás tedy je toliko dostavit se k podpisům a uhradit správní poplatek ve výši 2 000 Kč.

Vše ostatní zařídíme my.

Detail kanceláře
Cena za službu
od 3630 Kč 3000 Kč bez DPH
Více info
Praha Brno 13+ let v oboru

Zastoupení se může týkat kterékoli soukromoprávní oblasti, např. vymáhání pohledávky, spory o vady nemovitosti či movité věci (např. automobilu), o platnosti výpovědi z nájmu, osobnostní spory, dědické spory či spory v rámci SVJ / bytových družstev.

Na základě individuálního posouzení navrhneme strategii či více možností strategie v soudním řízení, včetně predikce možného úspěchu ve věci. Kompletně zastoupíme v soudním řízení, včetně účasti na soudních jednáních nebo případných pokusech o mimosoudní dohodu. Připravíme potřebná písemná podání (žaloba, vyjádření, odvolání atd.).

Detail kanceláře
Cena za službu
od 10890 Kč 9000 Kč bez DPH
Více info
Praha Brno 13+ let v oboru

Příprava prohlášení vlastníka na míru, přizpůsobeného konkrétní situaci, s potřebnými komentáři / vysvětlením. Možnost individuální konzultace návrhu prohlášení vlastníka v rozsahu jedné hodiny a příprava návrhu na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí.

Detail kanceláře
Cena za službu
od 12100 Kč 10000 Kč bez DPH
Více info

OTIDEA LEGAL s.r.o.

Darování nemovitosti

Praha Brno 13+ let v oboru

Připravíme darovací smlouvu a návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí. Pokud je třeba, zajistíme i zřízení věcného břemene (např. doživotního užívání). V případě uzavření smlouvy v naší kanceláři zdarma zajistíme úřední ověření podpisů.

Detail kanceláře
Cena za službu
od 4840 Kč 4000 Kč bez DPH
Více info