OTIDEA LEGAL s.r.o.

Praha Brno Konzultace zdarma 11+ let v oboru

Přehled

První konzultace do 30 minut zdarma
Rychlá odezva - odpovíme zpravidla do 2 pracovních dnů
Operativnost a přizpůsobení se klientovi

Popis advokátní kanceláře

Jsme právníci zaměření na praktická a srozumitelná řešení. Špičkový právní servis je pro nás samozřejmostí, to však v mnoha případech nestačí. Naši klienti vědí, že umíme pochopit jejich potřeby a přání a podle nich navrhovat řešení. Proto se k nám rádi vracejí. Naší vizí je budovat s klienty dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře. 

V advokacii se pohybujeme více než 11 let. Působíme zejména v Praze a Brně, nicméně poskytujeme právní služby klientům z celé republiky.

Hovoříme

Česky Anglicky

Kontaktní informace

Web:
Zobrazit adresu webu
Email:
Zobrazit email

Hodinová sazba

2,420 Kč

Standardní sazba
2,000 Kč bez DPH

Publikace

Hrozí hromadné rušení obchodních korporací? (str. 58) 2021-11-01 Odkaz na článek
Firmy musí investovat do píšťalek (str. 52) 2021-10-01 Odkaz na článek
Právní služby
Praha Brno 11+ let v oboru

Na základě individuálního posouzení navrhneme strategii či více možností strategie obhajoby. Zastoupíme při podání vysvětlení, výpovědi, v soudním řízení a při dalších úkonech trestního řízení. Připravíme písemná podání (návrhy, stížnosti, odvolání atd.).

V balíčku je 10 hodin právních služeb. Cena za balíček činí 18.000,- Kč + DPH, tj. 21.780,- Kč vč. DPH. Služby nad rámec balíčku poskytujeme v hodinové sazbě 2.000,- Kč + DPH, tj. 2.420,- Kč vč. DPH.

Cena za službu
od 21780 Kč 18000 Kč bez DPH
Více info
Praha Brno 11+ let v oboru

Součástí balíčku jsou komplexní právní služby týkající se SVJ a bytových družstev. Ať jde o korporátní záležitosti, zajištění řádného svolání a průběhu shromáždění či členských schůzí, řešení problematických členů SVJ / nájemců, právní podpora při rekonstrukcích či stavebních úpravách (vztahy s dodavateli, zastoupení před stavebním úřadem), zastupování v soudních řízeních či jakákoli jiná problematika chodu SVJ či bytových družstev.

Cena za službu
od 10890 Kč 9000 Kč bez DPH
Více info

OTIDEA LEGAL s.r.o.

Darování nemovitosti

Praha Brno 11+ let v oboru

Připravíme darovací smlouvu a návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí. Pokud je třeba, zajistíme i zřízení věcného břemene (např. doživotního užívání). V případě uzavření smlouvy v naší kanceláři zdarma zajistíme úřední ověření podpisů.

Cena za službu
od 4840 Kč 4000 Kč bez DPH
Více info
Praha Brno 11+ let v oboru

Příprava prohlášení vlastníka na míru, přizpůsobeného konkrétní situaci, s potřebnými komentáři / vysvětlením. Možnost individuální konzultace návrhu prohlášení vlastníka v rozsahu jedné hodiny a příprava návrhu na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí.

Cena za službu
od 12100 Kč 10000 Kč bez DPH
Více info
Praha Brno 11+ let v oboru

Zastoupení se může týkat kterékoli soukromoprávní oblasti, např. vymáhání pohledávky, spory o vady nemovitosti či movité věci (např. automobilu), o platnosti výpovědi z nájmu, osobnostní spory, dědické spory či spory v rámci SVJ / bytových družstev.

Na základě individuálního posouzení navrhneme strategii či více možností strategie v soudním řízení, včetně predikce možného úspěchu ve věci. Kompletně zastoupíme v soudním řízení, včetně účasti na soudních jednáních nebo případných pokusech o mimosoudní dohodu. Připravíme potřebná písemná podání (žaloba, vyjádření, odvolání atd.).

Cena za službu
od 10890 Kč 9000 Kč bez DPH
Více info