Advokátní kancelář Klára Samková, s.r.o.

Praha Brno 28+ let v oboru

Přehled

Online konzultace
Zastupujeme po celé ČR

Popis advokátní kanceláře

Kancelář je na trhu advokátních služeb od roku 1994, s předcházejícími zkušenostmi v oblasti komerčního práva od roku 1990. Stabilizovaný dlouholetý tým advokátek se specializuje především na rodinné právo a všechny okruhy, které s tímto souvisí. To je, možná překvapivě i trestní právo a poněkud více pochopitelně i právo k nemovitostem. Zabýváme se i složitými případy dělení velkého majetku, který se nachází v SJM, kdy nejde jen o majetkové vypořádání, ale musí být též zachována ekonomická udržitelnost a funkčnost firmy. 

Samostatnou oblastí působení je veškerá právní a poradenská činnost v oblasti problematiky společenství vlastníků (SVJ), kdy nejenomže zastupujeme přehlasované vlastníky ve sporech v SVJ, ale poskytujeme metodologickou podporu společenstvím vlastníků.

S našimi klienty jsme v úzkém komunikačním svazku - naše odpovědi jsou rychlé. Výhodou je vzájemná zastupitelnost advokátek kanceláře, protože celá kancelář pracuje v duchu vzájemné kolegiality a nesoutěživosti. Poskytujeme právní služby a konzultace i prostřednictvím ZOOM konferencí, takže snadno můžeme operovat po celé území ČR. Nedělá nám problém zastupování před soudy v celé ČR - často se na nás obracejí klienti i ze vzdálených oblastí ČR právě z důvodu, že si přejí vyhnout se lokálním vazbám advokátů a soudců toho kterého soudu.

Naší specializací je hluboký psychologický vhled do mezilidských vztahů, a to jak mezi partnery (osobními či majetkovými), rodiči a dětmi  a zaměstnanci a zaměstnavateli. Z tohoto hlediska poskytujeme nadstandardní poradenskou činnost, která se přibližuje koučinku. Mimo rámec “zapsaných mediátorů” poskytujeme mediátorské služby, při jejichž realizaci uplatňujeme zásady profesionálního vyjednávání.

Svým klientům jsme osobní oporou.

Pokud v daném případě hrozí riziko prohry nebo nejasného výsledku, vždy otevřeně o tomto klienta informujeme. Jsme si vědomi toho, že advokáti jsou svým způsobem se svými klienty v konfliktu zájmů, protože spory a právní problémy jejich klientů advokáty živí. Hledáme proto vždy optimální vyváženost mezi opravdu nutnými úkony právní pomoci a zároveň maximální ochranou zájmů klienta.

Poskytujeme právní služby zejména v rodinném právu, trestním právu. Poté právní služby související s nemovitostmi, společenstvím vlastníků, zastupování před Ústavním soudem a také poskytujeme osobní poradentsví, neboli koučink. 

Hovoříme

Česky Anglicky

Kontaktní informace

Web:
Zobrazit adresu webu
Tel:
Zobrazit telefonní číslo
Email:
Zobrazit email

Hodinová sazba

4,598 Kč

Standardní sazba v případě Kláry Samkové
3,800 Kč bez DPH

3,388 Kč

Standardní sazba v případě ostatních advokátek
2,800 Kč bez DPH

2,178 Kč

Právní asistenti
1,800 Kč bez DPH

968 Kč

Administrativní úkony
800 Kč bez DPH

Publikace

Zbavte mě toho pitomce/sundejte ze mě tu mrchu Odkaz na článek
Romská otázka Odkaz na článek
111 vtipů o advokátech Odkaz na článek
To by se advokátovi stát nemělo Odkaz na článek
Přístupná a efektivní justice Odkaz na článek

Graf zaměření